Hoppa till sidans innehåll

Cafeschema Hösten 2021

04 OKT 2021 10:23
  • Skapad: 04 OKT 2021 10:23

Nu äntligen välkomnar vi er tillbaka till Cafet igen, som vi längtat!!
En stund att sitta i värmen under tiden som era nära/vänner mm rider. 

Rutiner mm finns fastsatta på frysen uppe i cafeet, ta er gärna en stund att läsa igenom er inför er tid. 

Tiderna kommer även att sättas upp i entren på tavlan.

Vissa har fått tider ihop med någon, va kul.
Prata ihop er hur ni vill fördela kvällen

Vi ser gärna att ni öppnar upp under dagens första lektion och stänger någon gång under kvällens sista lektion, detta är olika från dag till dag vad det är för tider. 

Om ni vill baka till ert pass så välkomnar vi det tacksamt. 

  Oktober  
Fredag 1  
Lördag 2  
Söndag 3  
Måndag 4 Alexia Bergdahl 
Tisdag 5 Ottilia Brander/               Elias Larsson 
Onsdag 6 Liselotte Karlsson 
Torsdag 7 Ebba Ekerholm 
Fredag 8 Ida Bohman/                 Tuwa Bjelke
Lördag 9 -
Söndag 10 Cornelia Sandström 
Måndag 11 Lovisa & Emilia Frejd/                         Agnes Augustsson 
Tisdag 12 Astrid & Signe Gustafsson/                 Isabella Linnér 
Onsdag 13 My Lernegård/                Kajsa Östlund 
Torsdag 14 -
Fredag 15 Isolde Torvaldsson/                 Julia Karlsson  
Lördag 16 -
Söndag 17 Tuwa Hansson/               Linda Sahlin
Måndag 18 Susanne Ljungberg/                 Tina Ekhamn
Tisdag 19 Emma Lindahl/           Lenita Gustaffson
Onsdag 20 Nellie Dufvall 
Torsdag 21 Tanya Löwinger 
Fredag 22 Enya Bergdahl/                Ellen Adolfsson
Lördag 23 -
Söndag 24 Siv Arvidsson 
Måndag 25 Minou Holmqvist/                         Evelin Gunninge
Tisdag 26 Alice Rang/                  Nora Zetterberg
Onsdag 27 Tina Bäckström 
Torsdag 28 -
Fredag 29 Alice Thyren/                   Susanna Eriksson 
Lördag 30 -
Söndag 31 Ronja Olsson 
  November   
Måndag 1 Saga Karlsson/                                 Alicia Holst 
Tisdag 2 Meja Eriksson/                Frida Söderström 
Onsdag 3 Ella/Tea Sandström 
Torsdag 4 Luna Ronniedotter 
Fredag 5 Alice Bergström/                   Ebba Johansson 
Lördag 6 -
Söndag 7 Carina Jörgensson/                   Anna Djerv  
Måndag 8 Melina Bengtsson/                           Elsa Brag 
Tisdag 9 Gunilla Stein/                Olivia Claesson 
Onsdag 10 Ida Lundqvist/                Evelina Strand Green
Torsdag 11 -
Fredag 12 Elin Söderström/                   Amanda Bjerne
Lördag 13 -
Söndag 14 Amelia Samuelsson 
Måndag 15 Zoey Junker/                                                    Alice Mölzer Ericsson
Tisdag 16 Molly Tranell/                  Ebba Svärd
Onsdag 17 Anette Hermansson 
Torsdag 18 Lisa P Bertling 
Fredag 19 Evelina Fyhr/                   Moa Atzmannstorfer 
Lördag 20 -
Söndag 21 Astrid Shtieh
Måndag 22 Tilda Winblad/                                                         Ebba Wiksten 
Tisdag 23 Olga Karlsson/                Tilde Adolfsson
Onsdag 24 Alva Staberg 
Torsdag 25 -
Fredag 26 Linnea Eriksson/           Elinore Hjorth
Lördag 27 -
Söndag 28 Helen Thorne/           Jessica Roos Larsson 
Måndag 29 Inger Abram-Olsson/                                             Inger Lidén 
Tisdag 30 Malin Söderström/                                 Ida Lindahl 
  December   
Onsdag 1 Louise Lindstrand 
Torsdag 2 Ingrid Fjällrud
Fredag 3 Johanna Bohlin/          Elsa Andersson
Lördag 4 -
Söndag 5 Filippa Blomqvist 
Måndag 6 Siri Häggbom/                           Selma Jangeby
Tisdag 7 Enya Stein/                   Nova Carnergård
Onsdag 8 Josefina Eklöf 
Torsdag 9 Moa Östergren
Fredag 10 Madeleine Backe/       Eri Thure
Lördag 11 -
Söndag 12 Martina hansen 
Måndag 13 Alice Israelsson/                           Esther Svanberg
Tisdag 14 Maja Ericsson/                         Ester Rommedahl 
Onsdag 15 Anna Jonsson 
Torsdag 16 Tyra Bruno 
Fredag 17 Vendela Curhed/                     Hampus Larsson 
Lördag 18 -
Söndag 19 Antonia Johnsson/            Emma Kling 
Måndag 20 Christina Atzmannstorfer/                     Katarina Stjern Svensson
Tisdag 21 Natasha Karlsson/                  Emilia Andersson 
Onsdag 22 Beatrice Curhed 
Torsdag 23 -
Fredag 24 Julafton
Lördag 25 Juldagen
Söndag 26 Annandag Jul
Måndag 27 -
Tisdag 28 -
Onsdag 29 -
Torsdag 30 -
Fredag 31 Nyårsafton
Skribent: Stina Eriksson
E-post: Adressen Gömd
http://www.prima4you.se/din-klubbforening/nassjo-ridklubb-c-504-1.aspx

SwishAktivitet: 123 593 34 78


Postadress:
Nässjö RK - Ridsport
Lövhult Ridanläggning 1
57192 Nässjö

Kontakt:
Tel: 0703550699
E-post: ridskola@nassjoridkl...